Gdańsk

Biuro na godziny w Gdańsku

Zobacz nasze lokalizacje

Tryton Business House
Adres: Jana z Kolna 11
80-864 Gdańsk
22 418 77 77 sales@cityspace.pl
Image Map
Image Map

Wiemy, jak trudne jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla firmy. Dlatego też ruszamy z  pomocą i dajemy szereg znakomitych możliwości. Zorganizowanie profesjonalnych rozwiązań dla biznesu i udostępnienie najwyższej klasy miejsca dla Państwa swobodnej pracy, to nasze priorytety. W prowadzeniu działalności stawiamy na ludzkie oblicze biznesu i nie zapominamy, że dobro klienta jest najważniejsze. Zadowolenie każdego usługobiorcy jest miarą sukcesu, na który nieustannie pracujemy, wdrażając nowe rozwiązania. Nasza oferta jest gwarancją uzyskania niezbędnej pomocy, umożliwiającej prężny rozwój Waszego przedsiębiorstwa.

Gdańsk miastem dla Twojego biznesu

Nasze biura w Gdańsku mieszczą się w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Jana z Kolna w budynku Tryton Business House. Jest to jeden z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście, położony w bliskim sąsiedztwie Młodego Miasta. Lokalizacja ta jest wyjątkowo korzystna. Umiejscowienie przy głównych arteriach gwarantuje wygodę szybkiego dojazdu samochodem czy komunikacją publiczną.

Idealna przestrzeń biurowa

Tryton Buisness House to nowoczesny kompleks budynków biurowych utrzymany w bardzo wysokiej klasie biznesowej. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom jak najlepszych standardów w biznesie, aby praca nad sukcesem była samą przyjemnością. Naszą misją było stworzenie nowoczesnego wnętrza biurowego, które zaspokaja potrzeby pracowników. Prezentujemy Państwu te, w których jest dostęp do rozwiązań technologicznych, ułatwiających pracę w biurze. Zapewnienie odpowiedniego standardu pracownikom pozwala im lepiej skupić się na zadaniach i sprawia, że oferty pracy w danej firmie są bardzo pożądane. Trendy pojawiające się w biurach to nie tylko nowoczesny design, Przestrzeń tworzona jest również z myślą o zwiększeniu efektywności.

Wysoki standard

Wiemy, że oprócz wyglądu istotne znaczenie ma też funkcjonalność. Potrzeba i wygoda pracowników jest już standardem. Ma to ogromny wpływ na organizację pracy. Konkretne przestrzenie, dopracowane pod względem ergonomicznym dają gwarancję nie tylko swobodnego przebywania w nich. Stwarza to również lepszą powierzchnię do pracy zespołowej, która obecnie jest jednym z fundamentów sukcesu.

Możliwości

Okolica jest się bardzo atrakcyjna nie tylko dla nowych przedsiębiorców. Młode Miasto przechodzi metamorfozę, która ma na celu stworzenie w tym miejscu biznesowej przystani. Tereny po przeniesieniu stoczni są zagospodarowywane. Powstają powierzchnie handlowe, usługowe oraz osiedlowe. Jest to teren z dużymi możliwościami urbanistycznymi, który znajduje się obecnie w trakcie prosperity. To daje znaczną możliwość rozwoju dla firm usługowych i nie tylko. Dzięki korzystnej lokalizacji firmy mogą oferować swoje możliwości dużym przedsiębiorstwom.

Najważniejszy jest rozwój firmy

Jednym z najważniejszych czynników rozwoju firmy oraz zdobycia nowych klientów jest właśnie odpowiednia lokalizacja biura. Nasza oferta zawiera szczegółowo dobrane pod kątem prestiżu i jakości pomieszczenie biurowe. Znajdują się w atrakcyjnych dzielnicach największych miast; w miejscach, gdzie jest największy potencjał rozwoju dla naszych klientów. Bycie jak najbliżej centrum biznesowego daje możliwość nie tylko uzyskania korzystnych zleceń, ale także stwarza możliwości rozwoju i doskonalenia świadczonych usług. Nowe rozwiązania oraz możliwości są na wyciągnięcie ręki. Korzystne położenie budynku sprawia, że bez wątpienia warto wybrać to miejsce na prowadzenie biznesu.