Gdańsk

Nasze lokalizacje

Zobacz nasze lokalizacje

Tryton Business House
Adres: Jana z Kolna 11
80-864 Gdańsk
22 418 77 77 sales@cityspace.pl
Image Map
Image Map

Nasze biura w Gdańsku mieszczą się w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Jana z Kolna w budynku Tryton Business House. Jest to jeden z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście, położony w bliskim sąsiedztwie Młodego Miasta. Lokalizacja ta jest wyjątkowo korzystna. Umiejscowienie przy głównych arteriach gwarantuje wygodę szybkiego dojazdu samochodem czy komunikacją publiczną.

Tryton Buisness House to nowoczesny kompleks budynków biurowych utrzymany w bardzo wysokiej klasie biznesowej. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom jak najlepszych standardów w biznesie, aby praca nad sukcesem była samą przyjemnością.

Obecnie okolica stała się bardzo atrakcyjna, Młode Miasto przechodzi metamorfozę. Tereny po przeniesieniu stoczni są zagospodarowywane. Powstają powierzchnie handlowe i usługowe oraz osiedlowe. Jest to teren z dużymi możliwościami urbanistycznymi, który jest w trakcie prosperity. To daje znaczną możliwość rozwoju dla firm usługowych i nie tylko.

Jednym z najważniejszych czynników rozwoju firmy oraz zdobycia nowych klientów jest właśnie odpowiednia lokalizacja biura. Nasza oferta zawiera szczegółowo dobrane pod kątem prestiżu i jakości pomieszczenie biurowe. Znajdują się w atrakcyjnych dzielnicach największych miast; w miejscach, gdzie jest największy potencjał rozwoju dla naszych klientów.