Warszawa – Park Rozwoju

Nasze lokalizacje

Zobacz nasze lokalizacje

Park Rozwoju
Adres: ul. Konstruktorska 12
02-673 Warszawa
22 418 77 77 sales@cityspace.pl
Image Map
Image Map

Park Rozwoju to kolejna nasza propozycja dla otwartych ludzi biznesu, którzy w swych działaniach stawiają na rozwój, innowacyjność, a każde kolejne wyzwanie traktują jako zawodową motywację. Jest to nowoczesne, w pełni wyposażone miejsce, w którym praca staje się łatwa i przyjemna, a jej rozpoczęcie wiąże się wyłącznie z kilkoma wymogami formalnymi.

Kompleks budynków

Park rozwoju to ekskluzywny 7-kondygnacyjny kompleks biurowy klasy A, z ponad 30 000 m2 powierzchnią biurową. Składa się on z dwóch obiektów, skupiających ponad parterem przestrzeń biurową. Typowy metraż piętra to około 2500 m2. Cały obiekt wyposażony jest między innymi w:

  • podwieszane sufity;
  • uchylne okna;
  • łącze światłowodowe;
  • podnoszone podłogi;
  • klimatyzację;
  • czujniki dymu;
  • najwyższej jakości technologię elektronicznego systemu zarządzania.

Do dyspozycji najemców mamy liczne miejsca parkingowe rozmieszczone na podziemnym, dwupoziomowym parkingu.

Lokalizacja

Budynek jest usytuowany w dzielnicy Mokotów przy ulicy Konstruktorskiej 12. Kameralna część biznesowego Mokotowa to niewątpliwie przemyślany wybór. Budynek charakteryzuje się bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej:

  • zaledwie 100m do najbliższego przystanku autobusowego;
  • tylko 400m do pętli tramwajowej;
  • jedynie 500m do znajdującego się nieopodal przystanku osobowego Polskich Kolei Państwowych – Warszawa Służewiec.

Lokalizacja daje także możliwość niezwykle łatwego i szybkiego dojazdu do lotniska Chopina, a także do centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo dwóch pętli tramwajowych oraz zajezdni autobusowej wpływa na wygodę poruszani się po całej Warszawie.

Otoczenie

Park Rozwoju to wyjątkowy kompleks łączący w sobie komfort i wygodę pracy z miejscem idealnym do spędzania chwil wolnych i relaksu. Jest to przestrzeń otwarta na rozwój, biznes i innowacyjność, a okolica obfituje w liczne udogodnienia, hotele i restauracje. W pobliżu znajduje się jedna z najpopularniejszych galerii handlowych w tej części miasta – Galeria Mokotów.

Na przyjazny charakter całego obiektu wpływa otaczająca go zieleń. W restauracji z tarasem można zjeść smakowity lunch i zaczerpnąć chwili odpoczynku. Na cały Kompleks składają się tętniące życiem miejsca, takie jak restauracje czy siłownia oraz spokojne dziedzińce, dające możliwość skupienia.

Nasze biura

Zróżnicowana oferta biur pozwala optymalnie dopasować przestrzeń do potrzeb wynajmującego. W standardzie oferujemy takie udogodnienia jak możliwość ustawienia dostępu promieni słonecznych za pomocą rolet, energooszczędne systemy regulacji temperatury, kontrolę dostępu do budynku czy usługę recepcji. Park Rozwoju to świetne miejsce ułatwiające dynamiczny rozwój każdej firm, który wspomagany jest organizowanymi wydarzeniami biznesowymi, na których przedsiębiorcy spotkać mogą swoich potencjalnych kontrahentów oraz biznesowych partnerów.

BREEAM dla Parku Rozwoju

Projekt budynku otrzymał prestiżowy certyfikat BRE Environmental Assessment Metod, który stosowany jest jako jedna z metod oceny budynków pod względem ich ekologiczności. Park Rozwoju jest kompleksem z najwyższym w Polsce wynikiem w tej kategorii. Jest miejscem, w które warto zainwestować.