Wrocław – Nobilis Business House

Nasze lokalizacje

Zobacz nasze lokalizacje

Nobilis Business House
Adres: Curie-Skłodowskiej 12
48-300 Wrocław
22 418 77 77 sales@cityspace.pl
Image Map
Image Map

Nasze biura we Wrocławiu są zlokalizowane w Nobilis House, jest to nowoczesny biurowiec w atrakcyjnym miejscu, w centrum Wrocławia przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Budynek charakteryzuje zwarta nowoczesna bryła, prezentująca elegancję i ponadczasowość rozwiązań współczesnej architektury. Duże przeszklone powierzchnie podnoszą komfort pracy, dopuszczając do wnętrza sporą ilość światła dziennego.

Nobilis House znajduje się przy centrum handlowym Pasaż Grunwaldzki, w bliskim sąsiedztwie jednego z najbardziej znaczących węzłów komunikacyjnych. Atrakcyjność budynku podnosi także bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami miasta. Ma to znaczący wpływ na możliwości rozwoju przedsiębiorstwa i dostępu do najważniejszych centrów i ośrodków gospodarczych.

Nasze biura mieszczą się w nowoczesnym budynku zapewniającym pracującym wysoki komfort. Dodatkowo w standardzie biurowca są zapewnione nowoczesne rozwiązania, takie jak system kontroli dostępu czy puszki podłogowe. Zadbano o wiele ważnych szczegółów ułatwiających pracę i podnoszących komfort pracowników, takich jak podwieszane sufity, dobre oświetlenie czy regulacja temperatury. W naszej ofercie kładziemy szczególny nacisk na wybór najbardziej korzystnych dla klienta biur pod kątem lokalizacji oraz udogodnień. Tak, aby droga do celu była jak najbardziej komfortowa.