O nas

KIM JESTEŚMY?

Powstaliśmy w połowie 2015 roku jako pierwszy w Europie oddział firmy Compass Offices, który jest liderem, jeśli chodzi o usługę taką jak biura serwisowane na Dalekim Wschodzie.

Od maja 2016 roku tworzymy niezależną markę CitySpace, a naszym wyłącznym właścicielem pozostaje największy polski deweloper - Echo Investment S.A.

Jesteśmy nowatorscy, otwarci i nie boimy się żadnych wyzwań. Dążymy do zrewolucjonizowania sektoru biur serwisowanych w Polsce i nieustannego rozwoju. Dzięki naszym działaniom, sektor usług open space zyskał wiele nowatorskich rozwiązań na polskim rynku i nie zamierzamy na tym poprzestać, by móc dostosować coraz lepsze i skuteczniejsze rozwiązania.

To my wprowadziliśmy rozwiązanie All-In, które weszło do standardów wszystkich ofert na rynku.
To my rozpowszechniliśmy użycie dużych przestrzeni, mogących przyjąć zespoły będące dotychczas poza zasięgiem tego typu rozwiązań.
To my oferujemy najbardziej nowoczesne rozwiązania biznesowe i nowatorskie usługi biurowe, takie jak: sale konferencyjne, biura wirtualne i przestrzenie serwisowane, na konwencjonalnym najmie krótkoterminowym kończąc.

To właśnie my jesteśmy Twoim najlepszym rozwiązaniem.