O nas

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy polskim dostawcą flexspace z największą siecią lokalizacji w Polsce. CitySpace rozpoczął kompleksową obsługę zespołów o dowolnej wielkości, która stała się wzorcem na polskim rynku
Jesteśmy innowacyjni, otwarci i gotowi do podjęcia każdego wyzwania. W miarę dalszego rozwoju naszym celem jest zrewolucjonizowanie sektora usług serwisowych w Polsce. Nasze wysiłki doprowadziły do licznych innowacji w sektorze otwartej przestrzeni na polskim rynku.

Spopularyzowaliśmy wykorzystanie dużych przestrzeni, aby pomieścić zespoły, które wcześniej były poza zasięgiem takich rozwiązań. Pracujemy niestrudzenie, aby nadal dostarczać naszym klientom lepsze i bardziej wydajne rozwiązania. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe i innowacyjne usługi biurowe, od sal konferencyjnych, wirtualnych biur i serwisowanych powierzchni po konwencjonalny leasing.

Rozpoczęliśmy działalność w połowie 2015 roku jako pierwszy europejski oddział Compass Offices, lidera na rynku obsługiwanych powierzchni biurowych na Dalekim Wschodzie. Od maja 2016 r. Rozwijamy własną niezależną markę CitySpace, której jedynym właścicielem jest największy deweloper w Polsce Echo Investment S.A.