• Promocja na biuro w Krakowie

  CitySpace O3 / CitySpace Face2Face

  1 MIESIĄC ZA DARMO

  Biura i coworki CitySpace w Katowicach i Krakowie czekają na Ciebie! Skorzystaj z naszej wakacyjnej promocji: wybierz idealne biuro lub hot-desk, podpisz z nami umowę i pracuj przez pierwszy miesiąc zupełnie za darmo.

  Dowiedz się więcej:

  KRAKÓW
  KATOWICE

 • BIURO BEZ UMOWY

  APLIKACJA CITYSPACE

  Skorzystaj z naszej nowej aplikacji, dzięki której każdy, bez konieczności posiadania umowy, może rezerwować i korzystać z naszych usług: sali spotkań, hot-desków i biur prywatnych wynajmowanych na jeden dzień. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS i w wersji na przeglądarki.

 • CITYSPACE FACE2FACE

  WIRTUALNY SPACER

  Skorzystaj z możliwości obejrzenia nowoczesnych wnętrz CitySpace Face2Face bez wychodzenia z domu! Dzięki wirtualnemu spacerowi możesz obejrzeć każde biuro, strefę relaksu czy przestrzeń kuchenną nowopowstałej przestrzeni CitySpace w Katowicach. Zobacz tutaj.

Formularz kontaktowy

  Daj znać, skontaktujemy się z Tobą

  Zostaw swój kontakt, odezwiemy się, żeby porozmawiać o odpowiedniej przestrzeni do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.

  Monika Reiman

  REGIONAL DIRECTOR NORTH POLAND

  Miejsca do pracy, które znaczą więcej

  O CITYSPACE

  W CitySpace dbamy o Twoje biuro, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na pracy. Naszym celem jest tworzenie elastycznych i dobrze zaplanowanych biur dających większe możliwości. Sprzyjających spotkaniom i kreatywnym rozmowom. Doskonale skomunikowanych, z łatwym dojazdem komunikacją miejską, rowerem albo samochodem.

  Poznajmy się

  • Jednym z powodów dla których jesteśmy w CitySpace jest elastyczność. Szybka reakcja zespołu CS na potrzeby jakie się u nas pojawiają, powoduje że nasze biuro rośnie razem z naszym biznesem.

  • W biurze w Rondo 1 zaczynaliśmy jako prawniczy start-up. Dziś jesteśmy stabilną, dynamicznie rozwijającą się kancelarią, która dzięki CitySpace może koncentrować się wyłącznie na merytorycznej pracy dla klientów.