CitySpace App to darmowa aplikacja mobilna umożliwiająca korzystanie z nowoczesnej przestrzeni biurowej bez konieczności podpisywania umowy. Kilka kliknięć wystarczy do zamiany pracy z domu na w pełni wyposażone, nowoczesne biuro z dostępem do wyśmienitej kawy. Nie musisz nawet prowadzić działalności gospodarczej, by dokonać natychmiastowej rezerwacji w jednej z 10 lokalizacji CitySpace w największych miastach Polski. To pierwsze tego rodzaju wdrożenie na rynku biurowym w Polsce.

Biuro dostępne od ręki

Zarówno klienci CitySpace, jak i osoby bez wiążącej umowy mogą dokonywać rezerwacji na wszystkie usługi dostępne w aplikacji, czyli:

🔲sale spotkań,

🔲hot deski,

🔲biura serwisowane.

Za rezerwację można zapłacić online bezpośrednio z poziomu aplikacji. 

Biuro bez pośredników

– Ważne, że nowa metoda korzystania z usług CitySpace opiera się na pominięciu pośredników. Aplikacja umożliwia dokonywanie bezpośrednich zakupów u nas, czyli operatora przestrzeni – podkreśla Jarosław Bator, dyrektor zarządzający CitySpace. – Wprowadzamy w praktyce zmianę w podejściu do powierzchni biurowych: biuro jest usługą i możesz z niego korzystać w pełni elastycznie: kiedy chcesz, na jak długo chcesz – dodaje. 

Zmiany w sposobie pracy, które spowodowała pandemia wymusiły szybkie dostosowanie się pracowników do nowej rzeczywistości. Nowoczesne podejście CitySpace to idealna odpowiada na coraz bardziej zróżnicowane potrzeby biurowe, które stale ewoluują w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

 

Aplikacja jest do pobrania na urządzenia mobilne z Google Play i App Store na app.cityspace.pl.