Szanowni Państwo,
przygotowaliśmy specjalną ofertę na wynajem biura dla mikro i małych firm oraz freelancerów, zmęczonych pracą z domu. Co zyskujecie przenosząc działalność do CitySpace? Nowe kontakty biznesowe, komfort pracy w wygodnej, nowoczesnej przestrzeni bez konieczności myślenia o organizacji biura oraz atrakcyjną cenę – za stanowisko pracy
w CitySpace zapłacicie Państwo już od 700 zł. To nie wszystko!

Do końca lutego do każdej podpisanej umowy wynajmu na
6 miesięcy oferujemy jeden miesiąc gratis.

Beethovena

Jakie są korzyści?

CitySpace Beethovena znajduje się w biurowcu Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie.
W kreatywnej przestrzeni czekają na Państwa w pełni wyposażone, idealnie wyciszone biura dostępne w konfiguracji od 3 do 52 osób oraz pojedyncze stanowiska pracy w przestrzeni coworkingowej – gotowe od zaraz! Ponadto otrzymują Państwo:

Dostęp do sal konferencyjnych i przestrzeni cichej pracy

Pełne wyposażenie biur 

Obsługę biura oraz stałe wsparcie techniczne

Kontakt ze społecznością CitySpace oraz networking w kreatywnej strefie wspólnej 

Biuro blisko domu!

CitySpace Beethovena oferuje Państwu wygodny dojazd do Centrum oraz innych lokalizacji w Warszawie. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca dostępnych jest aż 11 linii autobusowych, a także bezpłatny Shuttle Bus do stacji Metro Wilanowska.

Wyjątkowa przestrzeń CitySpace!

CitySpace zapewnia wygodne, umeblowane biura oraz kameralne prywatne gabinety,
a także sale konferencyjne i wyciszone miejsca do spotkań czy telekonferencji.
Na pracowników czeka również designerska przestrzeń wspólna ze strefami relaksu oraz w pełni wyposażoną kuchnią z wodą, herbatą i aromatyczną, świeżą kawą, a także codzienny serwis sprzątający. Wynajmujący otrzymują w cenie także dostęp do urządzeń biurowych, infrastruktury IT oraz superszybkiego Internetu, a o ich komfort dba miła obsługa recepcji.

Zapraszamy do kontaktu i odbioru rabatu!
Przy podpisaniu umowy wynajmu biura na 6 miesięcy oferujemy 1 miesiąc gratis.

Poznaj CitySpace!

Dbamy o rozwój naszych klientów. Jako członek klubu możesz w dowolnej chwili rezerwować sale konferencyjne, hot deski oraz dedykowane biura we wszystkich naszych lokalizacjach. Zarządzamy 10 przestrzeniami biurowymi w 5 kluczowych polskich miastach, a w tym roku otworzymy nowe biuro w Łodzi.