Jesteś właścicielem małej firmy lub start-up’u? Pracujesz zdalnie? Jesteś freelancerem, doradcą, konsultantem potrzebującym elastycznej powierzchni do pracy? Możliwe, że przestrzenie coworkingowe CitySpace Club są idealnym miejscem dla Ciebie. Aby się o tym przekonać zapraszamy na Dni Otwarte w naszych dwóch warszawskich lokalizacjach – Galerii Młociny i biurowcu Moje Miejsce przy ul. Dziekońskiego.

W dniach 13-15 listopada Warszawa stanie się stolicą europejskiego coworkingu za sprawą konferencji Coworking Europe 2019, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Przy okazji tego wydarzenia, jego uczestników, ale i wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem specyfiki pracy w przestrzeni coworkingowej zapraszamy na Dni Otwarte. Przyjdź i sprawdź jak się u nas pracuje! 

– CitySpace Club Galeria Młociny to pięć klimatyzowanych, przeszklonych kontenerów oraz ogromna przestrzeń typu open-space  oferująca miejsca do pracy, spotkań i rozmów biznesowych. Przestrzeń została nominowana w konkursie Prime Property Prize w kategorii “Coworking Roku”, a także otrzymała wyróżnienie w konkursie CBRE „OFFICE SUPERSTAR”.  

Zapraszamy 13, 14 i 15 listopada (środa, czwartek, piątek) w godzinach 9:00 – 20:00, a także 16 listopada (sobota) w godzinach 12:00 – 18:00

– CitySpace Club Beethovena działa w biurowcu Moje Miejsce na Dolnym Mokotowie na dwóch poziomach – parter i pierwsze piętro. Oferuje wyjątkową przestrzeń do kreatywnej pracy zarówno w przestrzeni coworkingowej, jak i w pełni wyposażonych biurach serwisowanych.

Zapraszamy 13, 14 i 15 listopada (środa, czwartek, piątek) w godzinach 9:00 – 20:00.

Co oferujemy?

  • dedykowane biurka w przyjaznej przestrzeni
  • pełną obsługę biura i wsparcie recepcji
  • dostęp do nowoczesnych sal spotkań i sal konferencyjnych
  • idealne wyciszenie pomieszczeń i ich naświetlenie
  • zaawansowane systemy IT i najbezpieczniejsze serwery
  • możliwość korzystania z w pełni wyposażonej kuchni

To zdecydowanie nie wszystkie nasze mocne strony! Wypróbuj nasze przestrzenie i ciesz się zaletami pracy elastycznej.

 

Chętnie się spotkamy i odpowiemy na dodatkowe pytania:

– CitySpace Club Galeria Młociny / ul. Zgrupowania AK Kampinos 15 / Warszawa

Jan Wojtasiewicz, 579 067 763, jan.wojtasiewicz@cityspace.pl

 

– CitySpace Club Beethovena / ul. Dziekońskiego 1 / Warszawa

Michalina Daniecka, 22 259 79 30, michalina.daniecka@cityspace.pl