Październik w CitySpace to czas wyjątkowej oferty dla freelancer’ów, profesjonalistów pracujących zdalnie oraz dla wszystkich, którzy potrzebują elastyczności i w pełni wyposażonego stanowiska pracy w niskiej cenie. Do końca miesiąca możecie skorzystać z wyjątkowej oferty 499.00 PLN netto miesięcznie za miejsce do pracy w CitySpace i to przez cały okres trwania umowy.

Hot Desk w CitySpace, czyli gdzie?

Jeszcze do niedawna korporacyjna przestrzeń biurowa w doskonale zlokalizowanych biurowcach Klasy A była dostępna jedynie dla korporacji i dużych firm. Dzięki CitySpace możesz korzystać ze wszystkich wygód wynikających z obecności w nowoczesnych budynkach bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów i bez długoterminowych zobowiązań. Oferowana w CitySpace umowa na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia to najelastyczniejsze rozwiązanie, jakie możesz mieć! 

Biuro all-inclusive, czyli co?

W cenie 499.00 PLN netto/mies. otrzymujesz o wiele więcej, niż miejsce do pracy! Nielimitowana, pyszna kawa i herbata, filtrowana woda, bardzo szybki internet, poczęstunki śniadaniowe czy obsługa administracyjno-recepcyjna specjalistów CitySpace to tylko niektóre zawarte w cenie usługi, które dostarczamy, abyś mógł skupić się na  kluczowych dla Twojego biznesu zadaniach.

Wybierz lokalizację:

🔸🔸🔸
CITYSPACE CLUB MŁOCINY, WARSZAWA

Regulamin promocji “Hot-desk w promocyjnej cenie 499 PLN”.