Tradycyjny najem powierzchni biurowej nie jest dostępny dla każdej firmy. Koszty fit-out’u, 3-5 letnia długość kontraktu czy minimum 500. metrowa powierzchnia to warunki nie do spełnienia dla wielu przedsiębiorstw, ale definicja „biura do wynajęcia” w dzisiejszych czasach jest bardzo rozległa. Czym różnią się od siebie nowoczesne produkty biurowe? Jakie biuro wybrać dla średniej firmy?  Razem z Sharespace dokładnie tłumaczymy, jak w 2021 roku nie błądzić po rynku biurowym.

Rodzaje biur i przestrzeni biurowych

Hotdesk, biuro serwisowane, przestrzeń coworkingowa. W pierwszym odcinku CitySpaceTalk, wraz z Robertem Chmielewskim (CEO & Co-Founder w Sharespace) omawiamy produkty biurowe dostępne na rynku w 2021 roku. W tym filmie przybliżamy m.in.:

  • zalety biur serwisowanych,
  • hotdesk/coworking dla freelancer’ów,
  • jednodniowe biuro zamiast home office,
  • serwisowany open-space dla korporacji.

Rodzaje przestrzeni biurowych

Jak wybrać przestrzeń biurową?

W CitySpace oferujemy szerokie biurka w standardzie i zachęcamy do personalizacji biura. Jednak nie każdy operator na rynku flexspace jest… elastyczny. Na co zwrócić uwagę przy wyborze przestrzeni biurowej? Ile metrów kwadratowych powinno przypadać na jednego pracownika? Czy wykupione stanowisko jest przystosowane do 8 godzinnego dnia pracy? Jakie inne pytania zadać dostawcy biura serwisowanego przed podpisaniem umowy? Oglądajcie!

 

Jak wybrać idealne stanowisko pracy?