CitySpaceTalk - strona 6

Grand Opening w CitySpace Aquarius

W ubiegły czwartek wspólnie świętowaliśmy Grand Opening centrum biznesowego we Wrocławiu. Każde otwarcie nowej lokalizacji jest okazją do organizacji eventu dla klientów, współpracowników i przyjaciół.

Kobieta sukcesu

Stylowa Bizneswoman prowadząca firmę zawsze na wysokich obrotach, czy pewna siebie matka budująca markę z domu. Historia jest jednak o wiele starsza, bo kobiety przez tysiąclecia odnosiły sukces. Co je łączy?

Finansowe bezpieczeństwo małej firmy

Prowadząc niewielką firmę mamy do czynienia z większym ryzykiem niewypłacalności. Związane jest to nie tylko z kapitałem jakim obracamy, ale też całym wyposażeniem firmy i możliwościami kredytowymi.

Cash flow czyli przepływ pieniędzy w firmie

Obecnie płynność finansowa jest istotnym czynnikiem warunkującym powodzenie przedsiębiorstwa. Inne wskaźniki mogą pokazywać dodatni bilans, ale to od możliwości finansowania bieżących działań zależy w dużej mierze powodzenie przedsiębiorstwa.

Jak założyć wirtualne biuro?

Wirtualne biura to idealna opcja dla firm, które dążą do zminimalizowania miesięcznych kosztów utrzymania swojej działalności, a także zwiększenia jej efektywności.

Znaczenie lokalizacji firmy

By cel wyboru lokalizacji został osiągnięty, warto wziąć pod uwagę dobro wszystkich podmiotów, które pośrednio bądź bezpośrednio związane będą z firmą. Chodzi głównie…