Gdańsk

Gdańsk i Trójmiasto przyciągają biznes świetnie wykształconą kadrą, dogodnym otoczeniem, a także bogatym życiem kulturalnym.
Gdańsk to jeden z najjaśniejszych puntów na biznesowej mapie kraju. Swoją niepowtarzalną atmosferą, w której bogata historia łączy się ze współczesnością, przyciąga duże korporacje, start-upy i freelancerów. W Gdańskim oddziale CitySpace oferujemy elastyczne biura i sale zlokalizowane w jednym z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście – Tryton Business House, sąsiadującym z modnym Młodym Miastem. W historycznej części miasta i pod prestiżowym adresem Jana z Kolna 11 oferujemy 5 sal spotkań, 9 gabinetów i 143 stanowiska do pracy.

Biura serwisowane

Potrzebujesz biura do wynajęcia, w którym zrealizujesz nowy projekt? Miejsca, gdzie Twoja firma będzie mogła się rozwijać? W CitySpace wychodzimy z propozycją biur serwisowanych w Gdańsku – maksymalnie komfortowych i w pełni wyposażonych przestrzeni. Co najważniejsze, gotowych do  rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz i przez wybrany czas. Przestrzenie biurowe na wynajem, idealnie dopasowane pod względem wielkości i wyposażenia do potrzeb klientów, to idealne rozwiązanie zarówno dla korporacji liczących do 200 osób, jak również mniejszych start-upów, czy jedno- lub dwuosobowych firm z różnych branż. Gwarantujemy sprawny wynajem prywatnych biur z elastycznymi warunkami umowy i bez opłat instalacyjnych. W ramach wynajmu biura – cichego, bezpiecznego i sprzątanego codziennie, zapewniamy również opiekę wielojęzycznej recepcji CitySpace. Do dyspozycji użytkowników przestrzeni, poza wysokiej jakości fotelami i biurkami, są również sale spotkań oraz wyposażona kuchnia z nielimitowaną wodą, herbatą i kawą.

Przestrzenie coworkingowe

Szukasz przestrzeni do efektywnej pracy zdalnej? Masz dość pracy z mieszkania lub głośnej kawiarni? Wybierz coworking – wynajmij własne biurko w otwartej przestrzeni do wygodnej pracy w CitySpace Club. Wszystkie udogodnienia nowoczesnego biura będziesz miał na wyciągnięcie ręki przez całą dobę. Coworking, czyli dedykowane biurka we wspólnych biurowych przestrzeniach, zyskują na popularności. W gdańskim oddziale CitySpace stworzyliśmy designerską, sprzyjającą pracy przestrzeń – z wygodnym fotelem, własną szafką i koszem na śmieci. Do dyspozycji wynajmujących oddajemy również kuchnię świetnie zaopatrzoną w świeżą kawę, wodę i soki, a także owoce i przekąski. W ramach współpracy z elastycznymi opcjami członkostwa zapewniamy też szybki internet, swobodny dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych, możliwość drukowania i skanowania oraz wsparcie recepcji. Dodatkowym atutem są wydarzenia organizowane dla i przez członków CitySpace Club.

Wirtualne biura

Chcesz zarejestrować firmę pod prestiżowym adresem? Cieszyć się dostępem do typowo biurowych usług? Wirtualne biura to ciekawa odmiana dla tradycyjnych biur stacjonarnych. Nie bez powodu coraz chętniej korzystają z nich firmy z różnych branż – zarówno indywidualni przedsiębiorcy, jak i organizacje o międzynarodowej strukturze.Biuro wirtualne w Gdańsku to kompleksowa usługa, która zapewnia współczesnym przedsiębiorcom wirtualny adres firmy do KRS lub ewidencji działalności gospodarczej. W ramach współpracy zajmujemy się obsługą poczty przychodzącej oraz wychodzącej, codziennie informujemy o stanie korespondencji, a na życzenie skanujemy listy.Maksymalna wygoda, rejestracja firmy pod prestiżowym adresem i możliwość zredukowania kosztów recepcyjnych to nie jedyne zalety wirtualnego biura w Gdańsku. W ramach elastycznej oferty proponujemy również dostęp do biura lub sali konferencyjnej.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Gdańsku

Planujesz organizację konferencji? Poszukujesz właściwego miejsca do przeprowadzenia szkolenia? Zachęcamy do wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych w Gdańsku. Dysponujemy w pełni wyposażonymi i eleganckimi przestrzeniami przystosowanymi do spotkań o różnym charakterze. Nasze nowoczesne sale charakteryzuje elegancki wystrój, doskonale wpisujący się w kameralne, jak i większe spotkania nawet do 120 uczestników. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzenia – od przyjęcia gości po pomoc w obsłudze sprzętu multimedialnego.Doskonała lokalizacja biurowca w Gdańsku, przy głównych arteriach i w sąsiedztwie komunikacji publicznej, to gwarancja wygody dla organizatorów i uczestników spotkań.
  • 1 Lokalizacja
    CitySpace