Przestrzenie biurowe Katowice

Katowice stawiają na biznes. W stolicy Śląska rosną biurowce, dobry grunt mają międzynarodowe korporacje i dobrze czują się startupy.
Katowice to jeden z najważniejszych ośrodków sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Dynamicznie rozwijające się miasto przyciąga swoim klimatem międzynarodowe korporacje, start-upy i freelancerów. W katowickim oddziale CitySpace oferujemy elastyczne biura i sale zlokalizowane w jednym z najnowocześniejszych kompleksów w regionie – kompleksie Face2Face Business Campus. Wyjątkowo komfortowe i starannie zaprojektowane biura i sale do spotkań w centrum Katowic? Zapraszamy do Face2Face Business Campus - biurowca klasy A w otoczeniu miejskiej infrastruktury, gdzie oferujemy elastyczne przestrzenie sprzyjające wydajnej pracy, realizacji projektów i organizacji biznesowych wydarzeń. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Biura i przestrzenie biurowe do wynajęcia w centrum Katowic

Szukasz dogodnie zlokalizowanego biura do wynajęcia w Katowicach, w którym zrealizujesz nowy projekt? Przestrzeni, w której Twoja firma się rozwinie? W CitySpace wychodzimy z propozycją biur serwisowanych – zaaranżowanych i wyposażonych z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników biznesowych. Co kluczowe, oferowane przez nas przestrzenie biurowe w Katowicach są gotowe do rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz i to na wybrany czas. W katowickim CitySpace Face2Face przygotowaliśmy ergonomiczne stanowiska pracy w formie cichych i kameralnych gabinetów, jak również przestrzeni typu open space. Biura na wynajem idealnie dopasowujemy pod względem wielkości i wyposażenia do oczekiwań klientów. Dzięki temu odpowiadamy zarówno na potrzeby korporacji, mniejszych start-upów, jak i jedno- lub dwuosobowych firm z wielu branż. Wszystkim zainteresowanym zapewniamy sprawny wynajem całodobowych przestrzeni biurowych – na elastycznych warunkach i bez opłat instalacyjnych. W ramach wynajmu cichego i sprzątanego codziennie biura serwisowanego zapewniamy profesjonalne wsparcie managerów CitySpace. Do dyspozycji użytkowników, poza wygodnymi fotelami i biurkami, są również: drukarka, szybki internet i wyposażona kuchnia ze świeżymi owocami i bułeczkami oraz z nielimitowaną wodą, herbatą i kawą.

Wirtualne biura pod prestiżowym adresem w Katowicach

Myślisz nad rejestracją firmy pod prestiżowym adresem? Szukasz alternatywy dla tradycyjnego biura stacjonarnego? Podobnie jak setki firm z wielu branż, postaw na wirtualne biuro na Śląsku, by oszczędzić na kosztach wynajmu lokalu i obsługi recepcyjnej. W katowickim CitySpace Face2Face oferujemy kompleksową usługę, zapewniającą współczesnym przedsiębiorcom wirtualny adres firmy do KRS lub ewidencji działalności gospodarczej. W trosce o wygodę klientów obsługujemy pocztę przychodzącą i wychodzącą, informujemy o stanie korespondencji i skanujemy listy na życzenie. W ramach elastycznej oferty proponujemy także dostęp do biura lub sali konferencyjnej. Wymagającym klientom proponujemy usługi dodatkowe, w tym dedykowane miejsce parkingowe i prywatne łącze internetowe.

Sale konferencyjne i szkoleniowe dla wymagających

Przed Tobą organizacja konferencji? A może poszukujesz właściwego miejsca do przeprowadzenia szkolenia? Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych w samym centrum Katowic. Dysponujemy 5, w pełni wyposażonymi i eleganckimi salami przystosowanymi do spotkań o różnym charakterze i dla różnej liczbie uczestników. Każda z eleganckich sal wyposażona została w wygodne meble, zaplecze konferencyjne i wydajną klimatyzację. W kuchni skosztować można z aromatycznej kawy. W organizacji spotkań wspierają zaangażowani menedżerowie CitySpace i pomocna recepcja. Idealna lokalizacja biurowca w Katowicach, blisko dworców i komunikacji miejskiej, będzie gwarancją wygody dla organizatorów i uczestników spotkań.

Sprawdź naszą ofertę

  • 1 Lokalizacja
    CitySpace