Przestrzenie biurowe Kraków

Kraków to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w regionie. Miejsce, w którym nowoczesność żyje w zgodzie z historią.
Kraków to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w regionie. To także - obok Warszawy, Wrocławia, Aglomeracji Katowickiej i Trójmiasta - miasto należące do wielkiej piątki polskiego outsourcingu. Popyt na przestrzenie biurowe wciąż jest większy niż podaż, dlatego firmy takie jak CitySpace wychodzą ze swoja ofertą wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na nowoczesne formy prowadzenia biura. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych, CitySpace dysponuje największą siecią lokalizacji w całym kraju. Zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań. Nie każda firma, osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, zespół projektowy czy freelancer potrzebuje własnego biura stacjonarnego. Biuro wirtualne albo wynajmowana w miarę potrzeb przestrzeń coworkingowa są na tyle skuteczną organizacją pracy, że coraz więcej podmiotów decyduje się na te właśnie warianty.

Wirtualne biura i adresy

Wirtualne biuro,e-biuro (virtual office, e-office) to nic innego jak opcja wirtualnego adresu skierowana do freelancerów, start-upów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy chcą oddzielić sferę prywatną od zawodowej. Co oznacza w praktyce wirtualne biuro/wirtualny adres? Wirtualne biura zapewniają rejestrację przedsiębiorstwa pod swoim adresem, dzięki czemu osoby prowadzące działalność w domu lub też mobilni specjaliści mogą korzystać z prestiżu prowadzenia przedsiębiorstwa pod adresem jednego z centrów biznesowych. Wirtualne biuro w Krakowie pod egidą CitySpace to elastyczne środowisko pracy oraz wiele usług dla biznesu – od wyboru siedziby firmy do KRS bądź ewidencji działalności gospodarczej aż po wynajem sal i biurek na godziny.

Przestrzenie biurowe do wynajęcia

Przestrzenie biurowe pod wynajem to przede wszystkim:
  • Biura coworkingowe, które obok dostępu do całej infrastruktury niezbędnej m. in. do prowadzenia działalności gospodarczej albo wykonywania wolnego zawodu, dają także możliwość kontaktu z ludźmi, co jest niemożliwe, kiedy wykonujemy pracę zdalnie. Biura coworkingowe są elastyczne, łatwo konfigurowalne i doskonale wyposażone, co sprawia, że każdy wynajmujący może dostosować przestrzeń do swoich indywidualnych potrzeb.
  • Biura serwisowane, stanowiące osobne, zamykane, w pełni wyposażone oraz co dnia sprzątane pomieszczenia, które wynająć można np. na czas realizacji projektu dla dowolnej liczny osób. Buro do wynajęcia ma kompletną infrastrukturę IT i z superszybkim Internetem oraz dostępem do zaplecza socjalnego i sanitarnego.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Krakowie

Kompleks O3 Business Campus to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych krakowskich destynacji biurowych. Wyróżnia go klasyczna, ponadczasowa architektura i dobre położenie zapewniające wygodną komunikację do pozostałych dzielnic. To właśnie tu CitySpace udostępnia sale konferencyjne i szkoleniowe oraz biura na wynajem. Biura i sale do spotkań w pełni wykorzystują wysoki standard budynku, sprawiając, że O3 Business Campus to idealne miejsce do rozwijania biznesu w stolicy Małopolski. Dużym atutem kompleksu są tereny zielone i miejsca do wypoczynku, w których można złapać oddech w trakcie i po pracy. Wszystkie przestrzenie biurowe są w pełni wyposażone i dostępne 24h. Pod naszym krakowskim adresem u zbiegu ulic Opolskiej i alei 29 Listopada oferujemy 43 gabinety, 6 sal spotkań, 492 stanowiska pracy. Biura CitySpace w Krakowie pomyślano tak, żeby odpowiadały na rzeczywiste potrzeby i wyzwania, przed jakimi staje biznes. Sale konferencyjne i szkoleniowe idealnie sprawdzą się w podczas kameralnych zebrań zarządu czy spotkań rekrutacyjnych. Można przeprowadzić w nich szkolenia albo wygodnie popracować w zespole. Mamy też takie, które pomieszczą nawet 120 osób i obsłużą ważną konferencję. Nowoczesne przestrzenie biurowe, którymi dysponuje CitySpace w Krakowie to najwyższe standardy architektoniczne i techniczne. To możliwość elastycznej aranżacji z jednoczesnym zachowaniem komfortu pracy każdego pracownika.

Sprawdź naszą ofertę

  • 1 Lokalizacja
    CitySpace