Przestrzenie biurowe Łódź

Łódź jest atrakcyjne dla biznesu za sprawą centralnej lokalizacji, szerokiego zaplecza kadr i rewitalizowaną i różnorodnej tkanki miejskiej.

Biura serwisowane

Potrzebujesz biura do wynajęcia, w którym zrealizujesz nowy projekt? Miejsca, gdzie Twoja firma będzie mogła się rozwijać, a Ty skupisz się wyłącznie na swoim biznesie? W CitySpace znajdziesz  najnowocześniejsze biura serwisowane w Łodzi – maksymalnie komfortowe i w pełni wyposażone przestrzenie biurowe. Oferowane przez nas biura all-inclusive w Łodzi to nowoczesne, gotowe do pracy od zaraz reprezentacyjne miejsce pracy. Gabinety na wynajem, zróżnicowane pod względem wielkości do potrzeb klientów to idealne rozwiązanie zarówno dla korporacji liczących powyżej 100 osób, jak również mniejszych firm i zespołów projektowych. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie i aplikacji mobilnej odpowiadamy na potrzeby związane z nowymi modelami pracy - hybrydowym i rotacyjnym. Gwarantujemy najwyższą jakość prywatnych biur w Łodzi z elastycznymi warunkami umowy. W ramach wynajmu biura – cichego, bezpiecznego i sprzątanego codziennie, zapewniamy również opiekę specjalistów Client Service, która zapewnia obsługę korespondencji, przywita gości, pomoże zainstalować drukarkę oraz zarezerwować dodatkową przestrzeń do pracy na dni lub godziny. Do dyspozycji użytkowników przestrzeni, poza wysokiej jakości fotelami i biurkami są również sale spotkań oraz wyposażona kuchnia z nielimitowaną wodą, herbatą i kawą, jak i poczęstunkiem w porze śniadaniowej.

Przestrzenie coworkingowe

Szukasz przestrzeni do efektywnej pracy zdalnej? Masz dość pracy z mieszkania lub głośnej kawiarni? Wybierz coworking – wynajmij własne biurko w otwartej przestrzeni do wygodnej pracy w CitySpace Club. Wszystkie udogodnienia nowoczesnego biura będziesz miał na wyciągnięcie ręki przez całą dobę. Coworking, czyli dedykowane biurka we wspólnych biurowych przestrzeniach, zyskują na popularności. W łódzkim oddziale CitySpace stworzyliśmy designerską, sprzyjającą pracy przestrzeń – z wygodnym fotelem, własną szafką i koszem na śmieci. Do dyspozycji wynajmujących oddajemy również kuchnię świetnie zaopatrzoną w świeżą kawę, wodę i soki, a także owoce i przekąski. W ramach współpracy z elastycznymi opcjami członkostwa zapewniamy też szybki internet, swobodny dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych, możliwość drukowania i skanowania oraz wsparcie recepcji. Dodatkowym atutem są wydarzenia organizowane dla i przez członków CitySpace Club.

Wirtualne biura

Chcesz zarejestrować firmę pod prestiżowym adresem? Cieszyć się dostępem do typowo biurowych usług? Wirtualne biura to ciekawa odmiana dla tradycyjnych biur stacjonarnych. Nie bez powodu coraz chętniej korzystają z nich firmy z różnych branż – zarówno indywidualni przedsiębiorcy, jak i organizacje o międzynarodowej strukturze.Biuro wirtualne w Łodzi to kompleksowa usługa, która zapewnia współczesnym przedsiębiorcom wirtualny adres firmy do KRS lub ewidencji działalności gospodarczej. W ramach współpracy zajmujemy się obsługą poczty przychodzącej oraz wychodzącej, codziennie informujemy o stanie korespondencji, a na życzenie skanujemy listy.Maksymalna wygoda, rejestracja firmy pod prestiżowym adresem i możliwość zredukowania kosztów recepcyjnych to nie jedyne zalety wirtualnego biura w Łodzi. W ramach elastycznej oferty proponujemy również dostęp do biura lub sali konferencyjnej.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Łodzi

Planujesz organizację konferencji? Poszukujesz właściwego miejsca do przeprowadzenia szkolenia? Zachęcamy do wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych w Łodzi. Dysponujemy w pełni wyposażonymi i eleganckimi przestrzeniami przystosowanymi do spotkań o różnym charakterze. Nasze nowoczesne sale spotkań charakteryzują się eleganckim wystrojem, doskonale wpisującym się w kameralne, jak i większe spotkania nawet do 120 uczestników. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzenia – od przyjęcia gości po pomoc w obsłudze sprzętu multimedialnego. Doskonale rozpoznawalna lokalizacja biurowca CitySpace w Łodzi, w samym centrum kompleksu Fuzja to gwarancja wygody dla organizatorów i niezapomniane wrażenia dla uczestników spotkań.

Sprawdź naszą ofertę

  • 1 Lokalizacja
    CitySpace