Przestrzenie biurowe Warszawa

Biuro w Warszawie to wiele korzyści płynących z połączenia potencjału biznesowej stolicy regionu Europy Środkowo-Wschodniej z wyjątkową energią miasta.
Biuro XXI wieku? Możliwości jest kilka. Nie każdy potrzebuje realnej przestrzeni z biurkiem i sprzętem komputerowym, choć to wciąż najpopularniejszy i najbardziej pożądany stan. To także największa wygoda, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do aranżacji i organizacji przestrzeni w tradycyjny sposób. Biuro w Warszawie to także prestiż oraz wiele korzyści płynących z połączenia potencjału biznesowej stolicy regionu z wyjątkową energią miasta. Jednak z wielu względów - finansowych, logistycznych, organizacyjnych -  nie każdy może stać się właścicielem stacjonarnego biura w stolicy. Jakie są inne możliwości?

Coworking

Biuro coworkingowe (coworking space, cowork) to realna przestrzeń biurowa, w której obce osoby, zajmujące się zupełnie innymi sprawami i reprezentujące różne firmy - albo wyłącznie siebie, znajdują wspólne komfortowe miejsce do pracy. Biuro, zwykle zaaranżowane jak klasyczna open space, daje korzystającym z niego pracownikom nie tylko dostęp do własnych biurek, ale także sieci elektrycznej, a co za tym idzie - urządzeń biurowych (drukarki, skanera, faksu), szafek na dokumenty, zaplecza sanitarnego i kuchennego. Bywa, że w pakiecie otrzymamy także miejsce parkingowe. Przedsiębiorca chcący wynająć przestrzeń w biurze coworkingowym uiszcza stosowną opłatę i korzysta ze wszystkich oferowanych przez operatora udogodnień.

Wirtualne biura

Wirtualne biuro, e-biuro (virtual office, e-office) to usługa polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Opcja wirtualnego adresu skierowana jest do freelancerów, start-upów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy chcą oddzielić sferę prywatną od zawodowej. Usługa wirtualnego adresu jest też świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie posiadają własnego lokalu bądź nie chcą go wynajmować, a potrzebują adresu do rejestracji firmy - zwłaszcza prestiżowego adresu w centrum dużego miasta. W ramach e-biura CitySpace oferuje:
 • profesjonalną obsługę recepcyjną
 • przekazywanie poczty i faksów drogą elektroniczną
 • dostęp do biur i sal konferencyjnych w określonych dniach i godzinach
 • udział w wewnętrznych wydarzeniach organizowanych przez CitySpace

Biura do wynajęcia

W CitySpace łatwo i szybko wynajmiesz w pełni umeblowane, prywatne biuro z elastycznymi warunkami umowy i dobierzesz udogodnienia odpowiednie do potrzeb Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca dla jednej, dwu-, pięciu- czy 150 osób. Biuro serwisowane to usługa, w ramach której uzyskasz dostęp do odrębnego, w pełni umeblowanego i zamykanego biura w nowoczesnym biurowcu z recepcją 24/7. Biura wyposażonego w kompletną infrastrukturę IT i z superszybkim Internetem oraz dostępem do zaplecza socjalnego i sanitarnego. Przygotowujesz nowy projekt? Realizujesz ważne zlecenie i potrzebujesz biura do wynajęcia, które jest gotowe do pracy od zaraz?Biuro serwisowane jest najlepszym możliwym rozwiązaniem- także z uwagi na fakt, że w ramach umowy otrzymujesz codzienny serwis sprzątający. Biura do wynajęcia CitySpace znajdziesz w ścisłym centrum Warszawy – na Mokotowie oraz na Bielanach.

Sale konferencyjne i szkoleniowe

CitySpace oferuje także wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych, które idealnie sprawdzą się w podczas kameralnych zebrań zarządu czy spotkań rekrutacyjnych. Sal,  w których można przeprowadzić szkolenia albo wygodnie popracować w zespole. CitySpace dysponuje też salami, które pomieszczą nawet 120 osób i obsłużą ważną konferencję. Nasze ale konferencyjne i szkoleniowe to:
 • Nowoczesny wystrój
 • Pełne wyposażenie
 • Obsługa spotkań
 • Serwis recepcyjny dla gości
 • Kawa, herbata i woda bez ograniczeń
 • Szybki internet od 1 Gbit/s
 • Ekran LCD
 • Projektor multimedialny
Wszystkie lokale do wynajęcia w Warszawie oraz wszystkie warszawskie sale szkoleniowe i konferencyjne spełniają najwyższe standardy architektoniczne i techniczne.

Sprawdź naszą ofertę

 • 4 Lokalizacja
  CitySpace
 • 1 Lokalizacja
  CitySpaceClub