Przestrzenie biurowe Wrocław

Wrocław od lat tworzy dobry klimat dla biznesu. Przyciąga kadrą na najwyższym poziomie, rozwiniętą infrastrukturą biurową, a także atrakcyjnymi warunkami do życia.
Wrocław już od wielu lat cieszy się popularnością w świecie biznesu. „Miasto stu mostów” oferuje ogromne możliwości rozwoju – międzynarodowym firmom, start-upom i freelancerom z rozmaitych branż. Wydajnej pracy, realizacji projektów czy organizacji konferencji sprzyjają nowoczesne przestrzenie biurowe, takie jak te oferowane we wrocławskim oddziale CitySpace. Do dyspozycji wynajmujących oddajemy unikalne wnętrza biurowców – Nobilis i Aquarius Business House.

Biura do wynajęcia

Biura serwisowane, choć obecne na polskim rynku są już od kilkunastu lat, właśnie teraz stają się coraz bardziej powszechne. Przybywa ich zwłaszcza w dużych, przyciągających większych i mniejszych przedsiębiorców miastach, takich jak Wrocław. Do ich dyspozycji oddajemy wysokiej klasy biura do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji, przy głównych węzłach komunikacyjnych. Biura do wynajęcia to rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy. Pracujesz nad nowym projektem? A może realizujesz kluczowe zlecenie? Szukasz biura sprzyjającego efektywnej pracy? Postaw na biuro serwisowane – w pełni umeblowaną, prywatną przestrzeń z udogodnieniami odpowiednimi do charakteru projektu. Nasze ciche i bezpieczne biura z całodobową recepcją wyposażyliśmy w wysokiej jakości fotele, biurka i szafki. Oferujemy swobodny dostęp do urządzeń biurowych – drukarki i skanera, superszybki internet i kuchnię z nielimitowanymi napojami. Do dyspozycji wynajmujących są również nowoczesne sale spotkań.

Wirtualne adresy firm

Na popularności wśród przedsiębiorców zyskują również wirtualne biura. Prestiżowych adresów firm poszukują oni choćby we Wrocławiu. Oferowane przez CitySpace rozwiązanie sprosta oczekiwaniom osób, którym zależy na prestiżowym adresie dla własnego biznesu przy jednoczesnej redukcji kosztów recepcyjnych. Biura wirtualne we wrocławskich biurowcach to kompleksowa usługa zapewniająca wirtualny adres firmy do KRS lub ewidencji działalności gospodarczej. W ramach nawiązanej współpracy zajmujemy się obsługą poczty przychodzącej oraz wychodzącej, codziennie informujemy o stanie korespondencji, a na życzenie skanujemy listy. Dodatkowym atutem są preferencyjne warunki dostępu do biura lub sali spotkań w nowoczesnych przestrzeniach obu biurowców. Do dyspozycji klientów, poza biurowym sprzętem i niezawodnym internetem, jest również w pełni wyposażona kuchnia.

Coworking

Coworking, czyli dedykowane biurka we wspólnych biurowych przestrzeniach, to coraz częstszy wybór – zwłaszcza wśród freelancerów i pracowników zdalnych. Nie bez powodu, stanowią one bowiem doskonałą alternatywę dla pracy z domu czy głośnej kawiarni. Inspirujące otoczenie daje dodatkowo możliwość nawiązania cennych biznesowych kontaktów. Zachęcamy do skorzystania z oferty coworkingu we Wrocławiu. Wynajmij własne biurko w otwartej przestrzeni biurowej w CitySpace Club, by cieszyć się możliwością wygodnej pracy w dowolnym momencie. Motywują do niej designerskie, wydzielone przestrzenie naszych biurowców, wyposażone w wygodny fotel, własną szafę i kosz na śmieci. Długa lista udogodnień nowoczesnego biurowca to również szybki internet, swobodny dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych, możliwość drukowania i skanowania oraz wsparcie recepcji. W ręce wynajmujących oddajemy też kuchnię z pobudzającą kawą, świeżymi owocami i rozmaitymi przekąskami.

Sale szkoleniowe i konferencyjne

Wrocławski oddział CitySpace to również nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe, przystosowane do organizacji zarówno kameralnych, jak i większych spotkań dla 120 osób. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzenia – od przyjęcia gości po pomoc w obsługę sprzętu multimedialnego. Spotkanie zarządu, rozmowa rekrutacyjna, a może szkolenia dla pracowników? Bez względu na charakter wydarzenia, zapewniamy wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym ekran LCD, projektor multimedialny i niezawodny internet. Dysponujemy w pełni wyposażonymi i eleganckimi przestrzeniami konferencyjno-szkoleniowymi przy głównych arteriach Wrocławia. To zapewnia wygodę wszystkim uczestnikom spotkań – zmotoryzowanym, jak również korzystającym z komunikacji miejskiej.

Sprawdź naszą ofertę

  • 4 Lokalizacja
    CitySpace