PERFEKCYJNE BIURA FLEX

Tworzymy przestrzeń w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej.

CitySpace to operator elastycznych przestrzeni biurowych o powierzchni ponad 21 tys. mkw., w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów biurowych. Oferuje elastyczne biura serwisowane, coworking, wirtualny adres dla firm oraz eleganckie sale spotkań również w formule Work on demand, czyli bez umowy i zbędnych formalności dzięki aplikacji mobilnej CitySpaceApp.

Obecność w grupie kapitałowej Echo Investments, znajomość rynku oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne.

Zespół CitySpace

 • 24 tys. m2 powierzchni flex space
 • 5 największych
  polskich miast
 • 12 nowoczesnych
  biurowców
 • 350 najemców

CitySpace o nas

Dzięki doświadczeniu i współpracy z ekspertami potrafimy łączyć nowoczesne usługi biurowe z innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi. Dzięki temu, Twoja praca zyskuje wyższy poziom komfortu. Każdego dnia pracujemy na sukces międzynarodowych korporacji, małych i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy rozwijać się startupom i freelancerom.

Budujemy polski rynek flex space od 2015 roku. Zaczynaliśmy jako pierwszy europejski oddział Compass Offices, wiodącego operatora powierzchni biurowych na Dalekim Wschodzie. Od 2016 roku rozwijamy markę CitySpace, której jedynym właścicielem jest największy deweloper w Polsce Echo Investment S.A.

Ludzie CitySpace

Zespół CitySpace

Lisa Zettlin

MANAGING DIRECTOR

Biura elastyczne stanowią jeden z najważniejszych trendów na rynku nieruchomości w ostatniej dekadzie i dlatego wierzę, że stanowią przykład tego jak będziemy pracować w przyszłości. W strukturze CitySpace odpowiadam za zarządzanie organizacją, ekspansję marki oraz budowanie i implementowanie strategii rozwoju.

Agnieszka Dębińska

FINANCE DIRECTOR

W ramach CitySpace odpowiadam za opracowanie i kontrolę rocznego budżetu operacyjnego firmy, dbając o spełnienie celów finansowych i zgodność z przepisami. Korzystając z wieloletniego doświadczenia codziennie przyczyniam się do osiągnięcia celów biznesowych firmy poprzez dostarczanie porad i wskazówek na temat strategii finansowej.

Monika Reiman

REGIONAL DIRECTOR NORTH POLAND

Zarządzam warszawskim zespołem Sales, który odpowiada na nowoczesne potrzeby biurowe najbardziej wymagających klientów biznesowych – korporacji oraz sektora MŚP. Jednocześnie jestem odpowiedzialna za najwyższą jakość obsługi klienta w 6 centrach biznesowych CitySpace w regionie centralnej i północnej Polski. Moje kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych przekładam na pomoc klientom CitySpace w wyborze właściwego produktu biurowego.

Zespół CitySpace - Magdalena Śnieżek

Magdalena Śnieżek

REGIONAL DIRECTOR SOUTH POLAND

Każdego dnia staram się, żeby klientom naszych biur flex we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie pracowało się wygodnie i bezproblemowo. Chcę, aby mogli rozwijać swój biznes, bo ich sukces to także sukces CitySpace. Prowadzę wspólne projekty z różnymi organizacjami wspierającymi rozwój biznesu, współpracuję z agencjami nieruchomości po to, żeby napędzać rozwój różnych firm i przedsiębiorców.

Jakub Bawoł

MARKETING MANAGER

Jestem odpowiedzialny za marketing, komunikację oraz rozwój portfolio usług CitySpace w celu coraz skuteczniejszego uelastycznienia dostępu do nowoczesnych usług biurowych przy wykorzystaniu m.in. narzędzi cyfrowych.

Michał Duda

SALES MANAGER

Doradzam i proponuję firmom nowoczesne rozwiązania na rynku elastycznych przestrzeni biurowych z portfolio CitySpace we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Pomagam optymalnie skonfigurować produkty biurowe dla aktualnych i przyszłych klientów naszej sieci biurowej.

Zespół CitySpace - Adrian Markuszewski

Adrian Markuszewski

SALES MANAGER

Moja praca to z jednej strony koordynowanie ogólnopolskiej sprzedaży biur flex space, a z drugiej dbanie o dobre relacje z najemcami. Na co dzień głównie koncentruję się na rynku warszawskim. Pomagam też wystartować naszym nowym biurom.

Mateusz Mróz

SALES MANAGER

Wspieram firmy w budowaniu efektywnych zespołów w elastycznych przestrzeniach CitySpace w Katowicach i Krakowie. Odpowiadam za doradztwo, wynajem i obsługę klientów. Od 10 lat związany z rynkiem biurowym.

ECHO INVESTMENT

Partnerstwo ekspertów

Właścicielem CitySpace od połowy 2016 roku jest Echo Investment, największy polski deweloper z bogatym doświadczeniem we wszystkich głównych sektorach rynku nieruchomości.

Firmę, która na koncie ma ponad 200 inwestycji w kilkudziesięciu miastach Polski, wyróżnia kompleksowe podejście skoncentrowane na połączeniu jakości, estetyki, nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologii ze społeczną rolą projektów miastotwórczych.

Od 1996 roku Echo Investment notowane jest na parkiecie warszawskiej giełdy, a w 2019 głównym akcjonariuszem spółki został Wing, jedna z największych węgierskich firm w sektorze nieruchomości oraz wiodący deweloper i inwestor.

echo investment logo

 • 200 zrealizowanych inwestycji
 • 2 mln powierzchni w budowie
  i przygotowaniu
 • od 1996 notowane na GPW w Warszawie

NASI PARTNERZY

medusa group logo

Renomowane studio projektowe założone w 1997 r., specjalizujące się obszarach architektury, designu i urbanistyki, z licznymi realizacjami nagrodzonymi w Polsce i za granicą.

e1 Collective logo

Studio od ponad 10 lat wspierające deweloperów i inwestorów, od koncepcji architektonicznej projektów po sprzedaż, z kampaniami nagradzanymi w konkursach KTR, Grand Front czy Typograpy.

Resi4Rent logo

R4R to bezpośredni wynajem nowych mieszkań prosto z rynku pierwotnego. Oferujemy komfortowe mieszkania w najlepszych lokalizacjach największych miast w Polsce.

Formularz kontaktowy

  Daj znać, a skontaktujemy się z Tobą

  Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się żeby porozmawiać o odpowiedniej przestrzeni do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.