PERFEKCYJNE BIURA FLEX

Tworzymy przestrzeń w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej.

CitySpace to skrojone na miarę miejsce pracy dla Ciebie i Twojej firmy. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych dysponujemy największą siecią lokalizacji w całym kraju. Zarządzamy biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań.

Znajomość rynku pozwala nam wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. I mają wyjątkowe adresy pod którymi tworzymy ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto; blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.

O nas - CitySpace Tworzymy przestrzeń w której pracuje się wygodniej

 • 14 tys. m2 powierzchni flex space
 • 5 największych
  polskich miast
 • 9 nowoczesnych
  biurowców
 • 350 najemców

O-nas-CitySpace-polski-rynek-flexspace-crop

Dzięki doświadczeniu i współpracy z ekspertami potrafimy łączyć nowoczesne usługi biurowe z innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi. Dzięki temu, Twoja praca zyskuje wyższy poziom komfortu. Każdego dnia pracujemy na sukces międzynarodowych korporacji, małych i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy rozwijać się startupom i freelancerom.

Budujemy polski rynek flex space od 2015 roku. Zaczynaliśmy jako pierwszy europejski oddział Compass Offices, wiodącego operatora powierzchni biurowych na Dalekim Wschodzie. Od 2016 roku rozwijamy markę CitySpace, której jedynym właścicielem jest największy deweloper w Polsce Echo Investment S.A.

Ludzie CitySpace

Zespół CitySpace

Sebastian Raczkowski

Sebastian Rączkowski

MANAGING DIRECTOR

W CitySpace jestem od samego początku. Jak w każdym start-upie odpowiadam po części za wszystko. Od rekrutacji pierwszego zespołu, przez współtworzenie zespołu sprzedażowego, na dziale prawnym i księgowym kończąc. Od momentu przejęcie CitySpace przez Echo Investment w 2016 roku, skupiam się na rozwoju sieci CitySpace wspierając jednocześnie zarządzanie operacyjne w istniejących lokalizacjach.

Zespół CitySpace - Marta Burak

Marta Burak

HEAD OF SALES

Moja praca to dziesiątki spotkań, rozmów i prezentacji na których udowadniam, że biurowa przyszłość to flexspace. Zarówno dla globalnych korporacji, jak i raczkujących startupów i freelanceerów. W CitySpace odpowiadam za realizację ambitnej strategii sprzedaży, dbam również o relacje z kluczowymi klientami.

Zespół CitySpace - Paulina Dominiak-Bienias

Paulina Dominiak-Bienias

REGIONAL MANAGER / WARSZAWA, GDAŃSK

W CitySpace jestem odpowiedzialna za codzienne sprawne działanie naszych biur w warszawskich lokalizacjach oraz w Gdańsku. Ponadto, moim zadaniem jest utrzymywanie dobrych relacji z naszymi obecnymi najemcami i pozyskiwanie nowych. Dodatkowo organizuję eventy dla CitySpace.

Zespół CitySpace - Magdalena Śnieżek

Magdalena Śnieżek

REGIONAL MANAGER / WROCŁAW

Każdego dnia staram się, żeby klientom naszych biur flex we Wrocławiu pracowało się wygodnie i bezproblemowo. Żeby mogli rozwijać swój biznes, bo ich sukces to także sukces CitySpace. Prowadzę wspólne projekty z różnymi organizacjami wspierającymi rozwój biznesu, współpracuję z agencjami nieruchomości po to, żeby napędzać rozwój różnych firm i przedsiębiorców.

Zespół CitySpace -Magdalena Malec

Magdalena Malec

REGIONAL MANAGER / KRAKÓW, KATOWICE

Dbam o to, żeby naszym klientom dobrze pracowało się w naszych biurach i salach konferencyjnych w Krakowie i Katowicach. Pomagam im dobierać rozwiązania, dzięki którym ich biznes rośnie. Jestem częścią zgranego zespołu, znanego z tego, że sprawy najemców załatwia skutecznie i szybko

Zespół CitySpace - Adrian Markuszewski

Adrian Markuszewski

SALES MANAGER

Moja praca to z jednej strony koordynowanie ogólnopolskiej sprzedaży biur flex space, a z drugiej dbanie o dobre relacje z najemcami. Na co dzień głównie koncentruję się na rynku warszawskim. Pomagam też wystartować naszym nowym biurom.

Zespół CitySpace - Jan Wojtasiewicz

Jan Wojtasiewicz

MARKETING SPECIALIST AND SALES SUPPORT

W CitySpace odpowiadam za sprawną i szybką obsługę wszelkich zapytań oraz przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klienta. Dodatkowo wspieram dział marketingu w bieżących i planowanych działaniach mających na celu promocję nowych produktów/lokalizacji.

ECHO INVESTMENT

Partnerstwo ekspertów

Właścicielem CitySpace od połowy 2016 roku jest Echo Investment, największy polski deweloper z bogatym doświadczeniem we wszystkich głównych sektorach rynku nieruchomości.

Firmę, która na koncie ma ponad 150 inwestycji w kilkudziesięciu miastach Polski, wyróżnia kompleksowe podejście skoncentrowane na połączeniu jakości, estetyki, nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologii ze społeczną rolą projektów miastotwórczych.

Od 2006 roku Echo Investment notowane jest na parkiecie warszawskiej giełdy, a od 2015 głównym akcjonariuszem spółki jest konsorcjum renomowanych funduszy PIMCO, Oaktree i Griffin Real Estate.

 • 152 zrealizowanych inwestycji
 • 1,2 mln powierzchni w budowie
  i przygotowaniu
 • od 1996 notowane na GPW w Warszawie

NASI PARTNERZY

Renomowane studio projektowe założone w 1997 r., specjalizujące się obszarach architektury, designu i urbanistyki, z licznymi realizacjami nagrodzonymi w Polsce i za granicą.

Studio od ponad 10 lat wspierające deweloperów i inwestorów, od koncepcji architektonicznej projektów po sprzedaż, z kampaniami nagradzanymi w konkursach KTR, Grand Front czy Typograpy.

Formularz kontaktowy

Daj znać, a skontaktujemy się z Tobą

Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się żeby porozmawiać o odpowiedniej przestrzeni do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.


Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.