PERFEKCYJNE BIURA FLEX

Tworzymy przestrzeń w której pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej.

CitySpace to skrojone na miarę miejsce pracy dla Ciebie i Twojej firmy. Będąc polskim operatorem elastycznych powierzchni biurowych dysponujemy największą siecią lokalizacji w całym kraju. Zarządzamy biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań.

Znajomość rynku pozwala nam wybierać biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne. I mają wyjątkowe adresy pod którymi tworzymy ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto; blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.

O nas - CitySpace Tworzymy przestrzeń w której pracuje się wygodniej

 • 19 tys. m2 powierzchni flex space
 • 5 największych
  polskich miast
 • 10 nowoczesnych
  biurowców
 • 350 najemców

O-nas-CitySpace-polski-rynek-flexspace-crop

Dzięki doświadczeniu i współpracy z ekspertami potrafimy łączyć nowoczesne usługi biurowe z innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi. Dzięki temu, Twoja praca zyskuje wyższy poziom komfortu. Każdego dnia pracujemy na sukces międzynarodowych korporacji, małych i dużych przedsiębiorstw. Pomagamy rozwijać się startupom i freelancerom.

Budujemy polski rynek flex space od 2015 roku. Zaczynaliśmy jako pierwszy europejski oddział Compass Offices, wiodącego operatora powierzchni biurowych na Dalekim Wschodzie. Od 2016 roku rozwijamy markę CitySpace, której jedynym właścicielem jest największy deweloper w Polsce Echo Investment S.A.

Ludzie CitySpace

Zespół CitySpace

Jarosław Bator

MANAGING DIRECTOR

W CitySpace, wykorzystując swoje ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości dbam o ciągły rozwój firmy. Nadzoruję każdy proces, zaczynając od sprzedaży, marketingu, działu finansowego kończąc na otwarciach nowych lokalizacji. Równolegle jestem zaangażowany w działalność drugiej firmą z portfela Echo Investment – Resi4Rent, która działa w obszarze mieszkań serwisowanych.

Lisa Zettlin

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

CitySpace rozwija się szybko zarówno poprzez rozbudowę istniejących centrów biznesowych, jak i dodawanie nowych lokalizacji i produktów. Moja rola polega na podążaniu za rynkiem powierchni elastycznych, zrozumieniu potrzeb klientów i tworzeniu nowych rozwiązań. Odpowiadam również za komunikację rynkową, koordynując działania PR i prowadząc dział marketingu.

Monika Reiman

REGIONAL DIRECTOR NORTH POLAND

Zarządzam warszawskim zespołem Sales, który odpowiada na nowoczesne potrzeby biurowe najbardziej wymagających klientów biznesowych – korporacji oraz sektora MŚP. Jednocześnie jestem odpowiedzialna za najwyższą jakość obsługi klienta w 6 centrach biznesowych CitySpace w regionie centralnej i północnej Polski. Moje kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych i inwestycyjnych przekładam na pomoc klientom CitySpace w wyborze właściwego produktu biurowego.

Zespół CitySpace - Magdalena Śnieżek

Magdalena Śnieżek

REGIONAL DIRECTOR SOUTH POLAND

Każdego dnia staram się, żeby klientom naszych biur flex we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie pracowało się wygodnie i bezproblemowo. Chcę, aby mogli rozwijać swój biznes, bo ich sukces to także sukces CitySpace. Prowadzę wspólne projekty z różnymi organizacjami wspierającymi rozwój biznesu, współpracuję z agencjami nieruchomości po to, żeby napędzać rozwój różnych firm i przedsiębiorców.

Jakub Bawoł

MARKETING & PRODUCT MANAGER

Jestem odpowiedzialny za marketing, komunikację oraz rozwój portfolio usług CitySpace w celu coraz skuteczniejszego uelastycznienia dostępu do nowoczesnych usług biurowych przy wykorzystaniu m.in. narzędzi cyfrowych.

Zespół CitySpace - Adrian Markuszewski

Adrian Markuszewski

SALES MANAGER

Moja praca to z jednej strony koordynowanie ogólnopolskiej sprzedaży biur flex space, a z drugiej dbanie o dobre relacje z najemcami. Na co dzień głównie koncentruję się na rynku warszawskim. Pomagam też wystartować naszym nowym biurom.

ECHO INVESTMENT

Partnerstwo ekspertów

Właścicielem CitySpace od połowy 2016 roku jest Echo Investment, największy polski deweloper z bogatym doświadczeniem we wszystkich głównych sektorach rynku nieruchomości.

Firmę, która na koncie ma ponad 200 inwestycji w kilkudziesięciu miastach Polski, wyróżnia kompleksowe podejście skoncentrowane na połączeniu jakości, estetyki, nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologii ze społeczną rolą projektów miastotwórczych.

Od 1996 roku Echo Investment notowane jest na parkiecie warszawskiej giełdy, a w 2019 głównym akcjonariuszem spółki został Wing, jedna z największych węgierskich firm w sektorze nieruchomości oraz wiodący deweloper i inwestor.

 • 200 zrealizowanych inwestycji
 • 2 mln powierzchni w budowie
  i przygotowaniu
 • od 1996 notowane na GPW w Warszawie

NASI PARTNERZY

Renomowane studio projektowe założone w 1997 r., specjalizujące się obszarach architektury, designu i urbanistyki, z licznymi realizacjami nagrodzonymi w Polsce i za granicą.

Studio od ponad 10 lat wspierające deweloperów i inwestorów, od koncepcji architektonicznej projektów po sprzedaż, z kampaniami nagradzanymi w konkursach KTR, Grand Front czy Typograpy.

R4R to bezpośredni wynajem nowych mieszkań prosto z rynku pierwotnego. Oferujemy komfortowe mieszkania w najlepszych lokalizacjach największych miast w Polsce.

Formularz kontaktowy

  Daj znać, a skontaktujemy się z Tobą

  Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się żeby porozmawiać o odpowiedniej przestrzeni do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.