Udogodnienia

STANDARD ALL-INCLUSIVE

Wszystkie nasze biura oraz hot-desk to w pełni wyposażone i komfortowe miejsca do pracy, i to już od pierwszego dnia. Wyposażyliśmy je w wysokiej klasy serwerownie i wygodne, funkcjonalne meble. To biura z wielojęzyczną obsługą recepcyjną i wsparciem managerów CitySpace na miejscu.

Jesteśmy w 5 miastach Polski i 11 lokalizacjach. Tworzymy projekty biurowe zróżnicowane zarówno pod kątem designu, jak i położenia: jesteśmy w centrach miast (Rondo 1 w Warszawie) jak również w zewnętrznych zagłębiach biznesowych (West 4 we Wrocławiu).

Tworzymy miejsca pracy, które pomagają firmom przyciągać największe talenty i pozwalają skoncentrować się wyłącznie na własnym biznesie.


 • Najlepsze
  lokalizacje
  w biurowcach
  klasy A

 • Elastyczne
  warunki
  wynajmu

 • Profesjonalny
  zespół obsługi
  najemców

Biuro hot desk all inclusive sale konferencyjne we Wrocławiu

PIĘKNE I DOBRZE ZAPLANOWANE

Biura CitySpace to nie tylko funkcjonalna i komfortowa przestrzeń ułatwiająca wykonywanie obowiązków. To także przestrzeń hot-desk dla Twoich współpracowników i kontrahentów, którą możesz od ręki bez umowy! Aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania CitySpace w każdej naszej lokalizacji znajdziesz zróżnicowane sale konferencyjne, z których możesz korzystać dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Biura CitySpace to także miejsca dobrze zaprojektowane i pobudzające kreatywność, które są wynikiem wieloletnich doświadczeń z bycia jednym z liderów rynku oraz częścią grupy kapitałowej Echo Investment – największego polskiego dewelopera.

W standardzie CitySpace znajdują się:

→ Funkcjonalne meble i wygodne krzesła
→ Właściwe oświetlenie i dostęp do światła dziennego
→ Kuchnia zapraszająca do spotkań
→ Zróżnicowane sale konferencyjne
→ Strefy relaksu
→ Systemy wentylacyjne dbające o Twoje zdrowie

Formularz kontaktowy

  Daj znać, skontaktujemy się z Tobą!

  Szukasz biura, hotdesk lub sali konferencyjnej? Zostaw swój kontakt, odezwiemy się, żeby porozmawiać i dopasować odpowiednią przestrzeń do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.

  Adrian Markuszewski

  SENIOR SALES MANAGER