BIURA SERWISOWANE

Dopasowane do Twoich potrzeb

Przygotowujesz nowy projekt? Realizujesz ważne zlecenie i potrzebujesz biura, które jest gotowe do pracy od zaraz? W CitySpace łatwo i szybko wynajmiesz w pełni umeblowane, prywatne biura serwisowane z elastycznymi warunkami umowy i dobierzesz udogodnienia odpowiednie do potrzeb Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca dla jednej, dwu-, pięciu- czy 150 osób.

Co to jest biuro serwisowane?

Prywatne, ciche i bezpieczne biuro w nowoczesnym biurowcu z recepcją 24/7. Wyposażone w wysokiej jakości fotele, biurka i szafki. Z dostępem do urządzeń biurowych, kompletną infrastrukturą IT i superszybkim Internetem. Wspierane przez wielojęzyczną recepcję CitySpace. Z salami do spotkań i dostępem do w pełni wyposażonej kuchni, z nielimitowaną wodą do picia, herbatą i aromatyczną, świeżą kawą. I co ważne, z codziennym serwisem sprzątającym.

Dla kogo?

→ korporacje i zespoły projektowe od kilku do nawet 150-200 osób
→ regionalne przedstawicielstwa firm
→ start-upy i małe firmy
→ przedsiębiorcy z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Gdańska

Co oferujemy?

→ odrębne, zamykane i umeblowane biuro
→ rozpoczęcie pracy od zaraz
→ elastyczną umowę i brak opłat instalacyjnych
→ opiekę managerów CitySpace na miejscu
→ wszystkie koszty na jednej fakturze

Formularz kontaktowy

  Szukasz biura, w którym Twoja firma będzie się rozwijać?

  Mamy komfortowe, ergonomiczne i w pełni wyposażone biura flex space gotowe do pracy, od zaraz. Daj nam znać, czego potrzebujesz, skontaktujemy się z Tobą.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.

  Adrian Markuszewski

  SENIOR SALES MANAGER

  Lokalizacje

  Gdzie oferujemy biura do wynajęcia?

  Przygotowujesz nowy projekt? Realizujesz ważne zlecenie i potrzebujesz biura do wynajęcia, które jest gotowe do pracy od zaraz? W CitySpace łatwo i szybko wynajmiesz w pełni umeblowane, prywatne lokale biurowe z elastycznymi warunkami umowy i dobierzesz udogodnienia odpowiednie do potrzeb Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca dla jednej, kilku, czy 150 osób.

  Nasze lokale biurowe do wynajęcia znajdziesz w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Zlokalizowane są w nowoczesnych biurowcach znajdujących się w dogodnych lokalizacjach, dobrze skomunikowanych z pozostałymi dzielnicami.

  Nasze biura do wynajęcia w Warszawie znajdziesz w ścisłym centrum – na Mokotowie oraz na Bielanach.

  Lokale biurowe CitySpace we Wrocławiu znajdują się w bliskim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury, w lokalizacjach zapewniających łatwy dostęp do komunikacji publicznej.

  Biura do wynajęcia w Krakowie zlokalizowane są w jednych z najbardziej rozpoznawalnych biurowców biznesowych, położonych w północnej części miasta.

  Biura serwisowane i sale do spotkań w Katowicach znajdziesz w biurowcu będącym częścią nowoczesnego, wielofunkcyjnego kompleksu umiejscowionego w ścisłym centrum miasta, niedaleko rynku i dworca kolejowego.

  Gdański oddział CitySpace oferuje elastyczne biura i sale w jednym z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście, sąsiadującym z modną dzielnicą – Młodym Miastem.

  Wszystkie biura na wynajem CitySpace spełniają najwyższe standardy architektoniczne i techniczne. Łączą funkcjonalność, ergonomię oraz awangardowy design. Pozwalają na elastyczną aranżację przy jednoczesnym zachowaniu komfortu pracy każdego pracownika.

  Zapewnimy Ci udogodnienia, dzięki którym skupisz się wyłącznie na pracy i swoim biznesie. Szybki internet, kuchnia z kawą, herbatą i wodą, wysokiej jakości wyposażenie i sprzęt, a także wsparcie managerów CitySpace – to tylko niektóre z wielu korzyści, jakie na Ciebie czekają w naszych biurach. Skontaktuj się z nami i daj znać, czego potrzebujesz. Znajdziemy odpowiednią przestrzeń do pracy dla Ciebie i Twojej firmy.