HOT-DESK

Pracuj, kiedy chcesz i jak chcesz

Oddziel życie zawodowe od prywatnego i pracuj w skupieniu wybierając hot-desk. Zamiast zgiełku kawiarni warto wynająć własne biurko w otwartej przestrzeni do wygodnej i efektywnej pracy w CitySpace, gdzie poznasz osoby takie jak Ty: freelancerów, przedsiębiorców i coworkerów. Wymieniaj się doświadczeniami, umawiaj się na spotkania i korzystaj ze wszystkich udogodnień nowoczesnego biura.

POZNAJ NASZE LOKALIZACJE

Chcesz wygodnie i efektywnie pracować korzystając ze wszystkich udogodnień nowoczesnego biura? Wynajmij własne biurko w otwartej przestrzeni CitySpace. Możesz liczyć na wiele korzyści: dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, z wodą, herbatą oraz pyszną kawą, a także dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych. Zostań coworkerem, i wymieniaj się doświadczeniami, umawiaj na spotkania oraz korzystaj ze wszystkich udogodnień nowoczesnego biura. Jesteśmy w 5 miastach Polski, a w każdym z nich znajdziesz przestrzeń hot-desk. Również w nowo otwartym CitySpace West 4 we Wrocławiu.

Hotdesk Warszawa Mokotów All Inclusive w pełni wyposażone miejsce do pracy

Co to jest hot-desk?

Wygodne, w pełni wyposażone stanowiska pracy we wspólnej przestrzeni biurowej gotowe do natychmiastowego użytkowania. Ergonomiczne fotele, szerokie biurka i dostęp do szybkiej sieci poprawią Twój komfort pracy. Zróżnicowane sale spotkań i przestrzeń konferencyjna dostępna od ręki, jak również wsparcie specjalistów CitySpace ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zapewniają większe możliwości. Eleganckie, w pełni wyposażone przestrzenie kuchenne ze świeżo mieloną kawą, sokami, wodą, owocami i przekąskami to kolejny benefit dla klientów przestrzeni wspólnych. Dołącz do nas!

Co oferujemy?

→ wygodne i designerskie miejsce pracy z elastycznymi opcjami członkostwa
→ symetryczny Internet (200 mbit/200mbit), możliwość drukowania i skanowania
→ dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, wraz z nielimitowaną kawą i herbatą
→ opieka managerów CitySpace na miejscu
→ wszystkie koszty na jednej fakturze

Hot-desk. Dla kogo?

Hot-desk i strefa coworking jest idealną przestrzenią dla młodych, rozwijających się firm, jak również start-upów, osób pracujących zdalnie, freelancerów, specjalistów i doradców. Każdy znajdzie tam dedykowane, stałe biurka, przy których można codziennie pracować. Jest to rozwiązanie dla jednej osoby, kilkuosobowego zespołu projektowego lub dodatkowego pracownika, który na co dzień nie korzysta z prywatnego gabinetu.

Coworking CitySpace Club - mural - prywatna przestrzeń biurowa

Hot-desk na godziny w przestrzeni coworkingowej

Poznaj aplikację CitySpace, dzięki której zarówno hot-desk, jak i sale spotkań i małe biura są dostępne na dni i godziny.Praca w otwartej przestrzeni coworkingowej, która jest odpowiednio przystosowana do pracy to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż przesiadywanie w zatłoczonej kawiarni. W designerskich przestrzeniach CitySpace znajdziesz szerokie biurka i wygodne krzesła, przy których możesz codziennie pracować. Dostęp do sal spotkań i sal konferencyjnych oraz wsparcie recepcji to atuty naszych coworków sprawiające, że praca bez własnego biura jest bardzo wygodna. Korzystanie z biura coworkingowego pozwoli Ci poszerzać kontakty, między innymi poprzez uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych dla społeczności CitySpace. Wszystkim naszym klientom zapewniamy szybki internet oraz możliwość drukowania i skanowania. Oferujemy również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni – z wodą, herbatą i pyszną kawą w nielimitowanych ilościach.

Formularz kontaktowy

  Potrzebujesz biurka do pracy?

  Napisz nam, gdzie, od kiedy i ile stanowisk do pracy coworkingowej potrzebujesz. My zajmiemy się resztą.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.

  Lokalizacje

  Gdzie znajdziesz hot-desk CitySpace?

  Nasze wygodne i designerskie przestrzenie CitySpace Club znajdziesz w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku. Zlokalizowane są w nowoczesnych biurowcach znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach, dobrze skomunikowanych z pozostałymi dzielnicami.

  Coworking Warszawa CitySpace znajdują się w dwóch biurach w dzielnicy Mokotów: CitySpace Beethovena i CitySpace Park Rozwoju.

  We Wrocławiu lokale CitySpace znajdują się w 3 lokalizacjach, co daje Ci realną możliwość dopasowania położenia biura do swoich potrzeb. Jesteśmy w sąsiedztwie miejskiej infrastruktury, w lokalizacjach zapewniających łatwy dostęp do komunikacji publicznej oraz w ścisłym centrum Wrocławia.

  Krakowskie biura coworkingowe zlokalizowane są w jednych z najbardziej rozpoznawalnych biurowców biznesowych, położonych w północnej części miasta.

  W Katowicach znajdziesz nas w biurowcu będącym częścią nowoczesnego, wielofunkcyjnego kompleksu umiejscowionego w ścisłym centrum miasta, niedaleko rynku i dworca kolejowego.

  Gdański oddział CitySpace Club oferuje elastyczne biura i sale w jednym z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście, sąsiadującym z modną dzielnicą – Młodym Miastem.

  Wszystkie biura coworkingowe CitySpace Club to wygodne i designerskie miejsca pracy z elastycznymi opcjami członkostwa.

  Napisz, gdzie, od kiedy oraz ile stanowisk do pracy coworkingowej potrzebujesz, abyśmy mogli zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.