SALE KONFERENCYJNE


Właściwe miejsca do konferencji

Nasze sale konferencyjne to w pełni wyposażone i eleganckie przestrzenie do różnych spotkań. W CitySpace dbamy o to, żeby każde z nich było komfortowe i stało na najwyższym poziomie, dlatego na miejscu możesz liczyć na wsparcie managerów CitySpace i recepcji.

 

ZADAJ PYTANIE

Co to jest?

Wybierz najlepszą salę na Twoje spotkanie. W lokalizacjach CitySpace mamy takie, które idealnie sprawdzą się w podczas kameralnych zebrań zarządu czy spotkań rekrutacyjnych. W których można przeprowadzić szkolenia albo wygodnie popracować w zespole. Mamy też takie, które pomieszczą nawet 120 osób i obsłużą ważną konferencję. Skup się na swoim spotkaniu, my zajmiemy się całą resztą.

Dla kogo?

Dla tych, którzy potrzebują eleganckich sal do spotkań. Oraz tych, dla których ważne jest wsparcie w organizacji konferencji, od przyjęcia gości po pomoc w obsłudze sprzętu multimedialnego. Dla przedsiębiorców z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Gdańska.

Co oferujemy?

→ Rezerwacja od ręki przez naszą aplikację
→ Nowoczesny wystrój
→ Pełne wyposażenie
→ Obsługa spotkań
→ Serwis recepcyjny dla gości
→ Kawa, herbata i woda bez ograniczeń
→ Szybki internet od 1 Gbit/s
→ Ekran LCD
→ Projektor multimedialny

Formularz kontaktowy

    Organizujesz spotkanie? Szukasz sali?

    Daj nam znać kiedy, w jakim mieście i jak dużej sali konferencyjnej potrzebujesz. Napisz do nas a skontaktujemy się z Tobą.


    Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.