• wirtualne biuro Wrocław

  WIRTUALNE BIURO

  od 199 PLN / mies.

  Profesjonalna obsługa biznesu

  Prestiżowy adres to w obecnych czasach niejednokrotnie klucz do sukcesu. W CitySpace dbamy o wizerunek naszych klientów świadcząc najwyższej jakości usługi.

Co zyskujesz?

Wirtualne biura CitySpace to usługa często wybierana przez szeroką gamę firm. Możliwość rejestracji pod adresem CitySpace ułatwia start małym firmom, jednocześnie jest doskonałym rozwiązaniem dla firm o wielu podmiotach celowych. Obsługa korespondencji pozwala zmniejszyć koszty recepcyjne, co gwarantuje możliwość odbioru poczty lub przesyłek w najwygodniejszym dla Państwa momencie. Kolejną opcją jest możliwość skorzystania z biura lub sali konferencyjnej w pełni wyposażonym centrum, a nasza recepcja przywita gości w imieniu Klienta.

Business Address

 •  Możliwość rejestracji firmy pod wybranym adresem CitySpace
 • Obsługa poczty przychodzącej oraz wychodzącej,
 • codzienna informacja o korespondencji przychodzącej,
 • skanowanie listów na życzenie klienta
 • 10% rabatu na wynajem sal spotkań w całej sieci CitySpace

Dla kogo?

Wirtualne biuro to usługa skierowana głównie do dużych spółek, freelancerów, start-upów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.Takie rozwiązanie jest korzystne również dla przedsiębiorców, którzy nie mają ochoty, bądź czasu na prowadzenie swojego biura. CitySpace zapewnia obsługę oraz bezpieczne przechowanie korespondencji, co pozwala na ograniczenie do minimum wizyt na poczcie. Wybór tej usługi to gwarancja profesjonalnej obsługi podczas wizyt urzędu.

Zyskaj więcej!

Wirtualny adres jest też świetnym rozwiązaniem przy ekspansji Twojego biznesu na nowe rynki. Zminimalizuj koszty prowadzenia biura przy nowych otwarciach. CitySpace znajdziesz w 11 lokalizacjach oraz 5 regionach polski. Dzięki rosnącej sieci naszych centrów biznesowych możesz prowadzić biznes w całym kraju nie przywiązując się fizycznym biurem do jednej lokalizacji.

Formularz kontaktowy

  Chcesz założyć wirtualne biuro?

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że wybierzesz jedną z naszych lokalizacji i zostawisz nam swój kontakt, odezwiemy się wkrótce.


  Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest City Space. Czytaj więcej.

  Adrian Markuszewski

  SENIOR SALES MANAGER

  Lokalizacje wirtualnych biur od CitySpace

  W jakich lokalizacjach mogę założyć wirtualne biuro?

  Wirtualne biuro możesz założyć w jednej z wielu prestiżowych lokalizacji w największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Gdańsku, a już niedługo dołączy do naszego portfela Łódź. Biura CitySpace zlokalizowane są w nowoczesnych biurowcach wyróżniających się nietuzinkową architekturą. Dbamy o profesjonalne i  kompletne wyposażenie, a już podczas wyboru lokalizacji zwracamy uwagę na wygodną komunikację.

  Wirtualny adres w Warszawie możesz uzyskać w 4 wysokiej klasy budynkach, między innymi na Mokotowie i Centrum.

  We Wrocławiu wirtualne biura CitySpace znajdziesz w 2 dwóch budynkach w centrum miasta.

  Krakowskie biura wirtualne zlokalizowane są w jednych z najbardziej rozpoznawalnych biurowców biznesowych, położonych w północnej części miasta.

  Wirtualny adres w Katowicach założysz w kompleksie Face2Face. Jest on częścią najnowszego, wielofunkcyjnego kompleksu biurowego Echo Investment dogodnie zlokalizowanym obok sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni.

  Gdański oddział CitySpace oferuje założenie wirtualnego biura w jednym z najnowocześniejszych kompleksów w Trójmieście sąsiadującym z modną dzielnicą – Młode Miasto.

  Jeśli chcesz założyć wirtualne biuro w jednej z naszych lokalizacji, zostaw nam swój kontakt.